Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Żarówki do świateł przeciwmgielnych - O II Tour

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Żarówki do świateł przeciwmgielnych - O II Tour

    I co Wy na to....

  • #2
    Żarówki do świateł przeciwmgielnych - O II Tour

    Hej,

    Naszedł mnie pomysł ewentualnej zmiany żarówek H8 przeciwmgielnych w Octavii II Tour na inne - mocniejsze lub dające bielsze światło - co byście polecali bo na allegro znalazłem tylko jakieś wynalazki typu LED - jeśli macie jakiegoś ciekawego linka to zapodajcie proszę.

    Wszystkim z góry podziękował.
    SIMPLY CLEVER
    Wiesz co dobre :-)

    Moja Maszyna
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53846

    Komentarz


    • #3
      tylko po co? Jak często używasz przeciwmgielnych? Jak wsadzisz mocniejsze to zamiast pomagać mogą przeszkadzać w czasie jazdy we mgle. A bielsze w czym pomogą we mgle?
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez shado
        tylko po co? Jak często używasz przeciwmgielnych? Jak wsadzisz mocniejsze to zamiast pomagać mogą przeszkadzać w czasie jazdy we mgle. A bielsze w czym pomogą we mgle?
        No właśnie sam nie wiem czy jest sens kombinować w tym przypadku. Niedługo (jak przepalą mi się standardowe) to H7 będzie Osram Nght Breaker Unlimited, a na postojówki wejdą Osram W5W Cool Blue Intense, natomiast długie H1 również ONB Unlimited :-)
        Czyli mówisz aby pozostać przy standardowych? Bardziej myślę o przeciwmgielnych w kontekście Cornerów, których używam :-)
        SIMPLY CLEVER
        Wiesz co dobre :-)

        Moja Maszyna
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53846

        Komentarz


        • #5
          Cornery mają ustawioną max jasność na chyba 80% więc najłatwiejszym sposobem poprawy ich jasności jest zwiększenie tej wartości. Tyle, że wtedy będziesz jarał ludziom po oczach...
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            Octavianos, Ty sobie z tymi super hiper ultra unlimited to daj spokój. Mi wytrzymała 1 dwa miesiące (jakieś 7tkm), a druga może 3 i wróciły do lamp żarówki z którymi samochód wyjechał z fabryki.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez pepedealer
              Octavianos, Ty sobie z tymi super hiper ultra unlimited to daj spokój. Mi wytrzymała 1 dwa miesiące (jakieś 7tkm), a druga może 3 i wróciły do lamp żarówki z którymi samochód wyjechał z fabryki.
              A miałeś Osram Night Breaker? Mi wytrzymały ok 9 miesięcy więc całkiem spoko.

              [ Dodano: Wto 10 Cze, 14 22:44 ]
              Zamieszczone przez shado
              Cornery mają ustawioną max jasność na chyba 80% więc najłatwiejszym sposobem poprawy ich jasności jest zwiększenie tej wartości. Tyle, że wtedy będziesz jarał ludziom po oczach...
              a to ciekawe co piszesz. Muszę to przy okazji sprawdzić w serwisie.
              SIMPLY CLEVER
              Wiesz co dobre :-)

              Moja Maszyna
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53846

              Komentarz


              • #8
                Octavianos,
                Miałem Osram Night Breaker Unlimited 110+ (czy jakoś tak). Chyba lepiej świeciły niż zwykłe ale jak mam co dwa miesiące wydać 90zł to to się średnio kalkuluje. Może na jesień i zimę założę. Na wiosnę i lato to szkoda zakładać.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez pepedealer
                  Octavianos,
                  Miałem Osram Night Breaker Unlimited 110+ (czy jakoś tak). Chyba lepiej świeciły niż zwykłe ale jak mam co dwa miesiące wydać 90zł to to się średnio kalkuluje. Może na jesień i zimę założę. Na wiosnę i lato to szkoda zakładać.
                  Jestem ciekaw ile u mnie wytrzymają? Ale założę je dopiero jak przepalą mi się obie żarówki standardowe na których wyjechało auto, a które już 2x były odkładane na czarną godzinę, kiedy przepalały się wzmacniane.
                  SIMPLY CLEVER
                  Wiesz co dobre :-)

                  Moja Maszyna
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53846

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X